Hydratany a GMO

HYDRATANY jsou "přátelské" k vašim telatům, životnímu prostředí i vaší kapse tím, že neobsahují žádné přídatné chemické látky, žádná rozvolňovadla, dochucovadla, stabilizátory...

Telata dostanou přesně a pouze to, co opravdu potřebují, a vy zaplatíte jen za to, co opravdu potřebujete pro zdravá telata. Neplatíte za žádný "balast", který by vaše telata musela navíc zbytečně požít a strávit.

Pro nás to sice znamená složitější výrobu s postupným navažováním jednotlivých složek a pro vás ohlídání si přípravy nápoje (žádné usypávání, protože postupné navažování samozřejmě znamená rozmanité rozvrstvení složek Hydratanu), ale výsledek stojí za to - díky Hydratanům jsou telata opět zdravá a nezatížená balastem přídatných látek. Chovatelé jsou tedy spokojení a jako bonus vás může potěšit i úspora financí (neplatíte za "balast") a ochrana životního prostředí (nezpracováváme nic zbytečného navíc).

A nakonec často žádaná informace - Hydratany neobsahují žádné GMO.

 

 

Hydratany podle Vás - pro jehňata, kůzlata, selata

Po předchozí domluvě Vám připravíme Hydratany pro Vaše jehňata, kůzlata, selata  i v takovém množství, ze kterého připravíte přesně 1 litr čerstvého rehydratačního nápoje proti průjmu...samozřejmě je možné se domluvit i na jiném, Vám vyhovujícím, množství :) .