Predator Maxx Plus spray- repelent 80 ml

Kód:
gpc-931940

Predator Maxx Plus spray- repelent 80 ml

Predator Maxx Plus spray repelent 80 ml - Vysoce účinný repelent, vyvíjený ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem Praha

Maximálně silný, maximálně účinný.

Kapesní repelent s extrémní účinností proti komárům, moskytům, klíšťatům, ovádům a muchničkám.

Repelent je určen pro dlouhodobý pohyb a pobyt v místech se zvýšeným výskytem hmyzu. Je nepostradatelný v oblastech s výskytem nebezpečných nákaz přenosných bodnutím hmyzem (malárie, západonilská horečka,viru ZIKA apod.). Ve všech zeměpisných polohách bezpečně chrání dlouhou dobu i při vysoké fyzické zátěži.

Popis produktu

Vysoce účinný repelent Predator Maxx Plus v sobě kombinuje ty nejúčinnější látky a zajistí vám tak maximální ochranu, navíc vydrží až 8 hodin. Díky aerosolové aplikaci a 360° ventilu je jeho použití maximálně pohodlné a sprej se perfektně rozptýlí po celém těle. Ventil také zajistí snadné dávkování ve svislé i vodorovné poloze.

Maximální ochrana

Repelent Predator v sobě ukrývá kombinaci nejúčinnějších látek, 25 % DEET a 25 % ICARIDIN, které současná věda vůbec nabízí. Díky tomu zajišťuje vysokou míru ochrany před hmyzem a snižuje pravděpodobnost přenosu nákazy. Je vhodný i do oblastí se zvýšeným nebezpečím nákazy viru ZIKA, žluté zimnice, horečky Dengee, malárie, West Nile viru, tahyně, Lymeské borelie, klíšťové encefalitidy apd. Svými vlastnostmi účinnější jak 50% DEET, je zároven šetrnější k lidskému zdraví. Účinný proti veškerým druhům komárů. 

Dlouhá účinnost

Repelent disponuje kapesní velikostí, snadno si ho tak vezmete na jakoukoli cestu. Pokud si ho však náhodou zapomenete, hmyzu se i přesto nemusíte obávat – po aplikaci totiž účinkuje dlouhých 6 až 8 hodin, bez problému tak budete v bezpečí celé odpoledne. Ochrana oděvů až 1 týden.
 
Pro děti od 2 let.